VI Spotkanie Naukowe PTTMH „Problemy kręgosłupa szyjnego – znak naszych czasów, wyzwanie dla lekarzy i fizjoterapeutów”

Szanowni Państwo!
Zapraszamy na VI Spotkanie Naukowe PTTMH p.t. „Problemy kręgosłupa szyjnego – znak naszych czasów, wyzwanie dla lekarzy i fizjoterapeutów”.

Organizatorami tegorocznego Spotkania, oprócz Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej Holistycznej, Instytutu Rakowskiego oraz Centrum Terapii Manualnej jest Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PROVITA. Natomiast patronat nad wydarzeniem objął Uniwersytet Zielonogórski, Instytut Nauk o Zdrowiu, Collegium Medicum – Katedra Higieny i Epidemiologii.

Prelegenci zaproszeni do wystąpienia podczas sesji naukowych to zespół wybitnych naukowców – praktyków, którzy przedstawią swoje poglądy, obserwacje i praktyczne rozwiązania w pracy z pacjentami cierpiącymi z powodu dolegliwości kręgosłupa szyjnego. Będzie to wyjątkowa okazja, by uczyć od najlepszych specjalistów w dziedzinie anatomii, biomechaniki, neurochirurgii, semiotyki lekarskiej, a także psychogenności w narządzie ruchu. Poznamy sposoby rozwiązywania problemów kręgosłupa szyjnego w koncepcji Terapii Manualnej Rakowskiego, Terapii CranioSacralnej Upledgera, Pięciu Układów Regulacji Składowskiego.

Osobiście cieszę się z możliwości zaproszenia Państwa do mojego rodzinnego miasta – Bolesławca, miasta ceramiki, pięknej architektury, niezwykłej historii i otwartych ludzi. Mam przekonanie, że nasze Spotkanie Naukowe umożliwi nie tylko kontakt z wiedzą, nauką, ale także z bliskimi osobami oraz perełką Dolnego Śląska – Bolesławcem.

Spotkanie odbędzie się w Hotelu IBIS w Bolesławcu , w sobotę, 25 marca 2023 r. Rejestracja internetowa oraz szczegóły organizacyjne dostępne są na stronach: www.ctmrakowski.pl oraz www.pttmh.org.

Z radością i dumą zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

w imieniu Organizatorów
Prezes Zarządu PTTMH
dr n. med. Janina Słobodzian-Rakowska

 

 

Zapraszamy na VI Spotkanie Naukowe PTTMH p.t. „Problemy kręgosłupa szyjnego - znak naszych czasów, wyzwanie dla lekarzy i fizjoterapeutów”.

Sklep

NAJNOWSZY NUMER Rehabilitacja w praktyce nr 4/2022<br />
<br />

NAJNOWSZY NUMER Rehabilitacja w praktyce nr 4/2022

31,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Praktyczny przewodnik fizjoterapii w onkologii<br />
<br />

Praktyczny przewodnik fizjoterapii w onkologii

50,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Neurorehabilitacja (e-book)<br />
<br />
<br />
<br />

Neurorehabilitacja (e-book)90,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz
Masaż i inne techniki manualne stosowane u dzieci w zaburzeniach sensorycznych

Masaż i inne techniki manualne stosowane u dzieci w zaburzeniach sensorycznych

52,00 zł

zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy

Kup teraz